Drage obiskovalke in dragi obiskovalci spletne razstave!

Razstava poka po šivih od množice izdelkov in počasi pridobiva vse bolj praznično podobo. Prijeten ogled!

Jesen je ponavadi tisti čas, ki nas vrne na pot v šolo, na šolske hodnike in igrišče, med sošolce in učitelje. Tokrat nam je zagodla malo po svoje. Šola je tiha. A gotovo sanja o vrišču otrok, kako pa drugače, postane ji dolgčas.

Medtem učenci ohranjate čudovito ustvarjalnost. Z vašimi izdelki bi z veseljem okrasili šolske stene! Pred vami je takšna posebna stena z množico slik. Neverjetno je, kakšne svetove ste odkrili s svojim pozornim opazovanjem jesenskih pojavov.

Ob otvoritvi razstave vas vabim, da še naprej pošiljate izdelke svojim učiteljem, saj bomo razstavo sproti dopolnjevali. Zato je še kdaj obiščite. Prisrčna hvala vsem, ki delite svoje izdelke z nami.

Prijeten ogled in sprehod skozi domišljijske pokrajine vam želim!

učitelj Uroš

P.S. Razstava je že dopolnjena z novimi izdelki. Preveri jo do dna, saj so izdelki urejeni po temah.