Prostovoljna pomoč za učence, starše in učitelje – z roko v roki prek vseh ovir!

Mreža Prijatelj Pomočnik nudi prostovoljno učno pomoč učencem ali zgolj pogovor, ko ga potrebujete. Na voljo vam bodo študentje ali učitelji. Pomagajo vam lahko pri ponovni razlagi učne snovi, pri opravljanju domačih nalog in vseh mogočih vprašanjih, ki jih imate šolski otroci. Lahko pa se z njimi pogovorite tudi starši, ki v trenutnem času nepredvidljivosti potrebujete svetovanje pri iskanju prave poti.

Z namenom otrokom omogočiti napredek na učnem področju ter nuditi oporo vsem udeleženkam in udeležencem v procesu vzgoje in izobraževanja, so se prostovoljci povezali v mrežo Prijatelj Pomočnik.

Pomoč je dosegljiva v treh korakih:

• na spletni strani: Prijatelj Pomočnik izpolnite obrazec (vaši podatki so zaupni);
  • ekipa bo poiskala prostovoljko/prostovoljca, ki bo najbolj ustrezal vašim potrebam oz. potrebam vašega otroka;
  • prostovoljec vas bo kontaktiral in se dogovoril za prvo srečanje.

Vse oblike pomoči se izvajajo prostovoljno in so v celoti brezplačne. Odločili so se, da ne bodo več čakali na stare – normalne razmere, temveč delovali in pomagali – z namenom, da boste jutri zmogli sami in se dobro počutili.

Za dodatna vprašanja so dosegljivi na:

prijatelj.pomocnik@gmail.com

Instagram – @prijateljpomocnik