Tekmovanja
Datumi tekmovanj 2022/2023
Naziv | Predmet | Datumi tekmovanj | Šolski koordinator | ||
Šolsko | Področno | Državno | |||
Logika (6. – 9. r) (1. – 5. r) |
LOG | 29. 9. | 22. 10. | 12. 11. |
Uroš Medar Janja Lipužič |
Proteusovo (8. in 9. r) | BIO | 19. – 26. 10. | – | 2. – 9. 12. | Tatjana Keržan |
Angleščina (8. in 9. r) | ANG | 22. 11. | – | 30. 3. | Žan Jovišić |
Preglovo (8. in 9. r) | KEM | 16. 1. | 25. 3. | 6. 5. | Helena Drole |
Diabetes (6. – 9. r) | – | 14. 10. | – | 19. 11. | Mojca Škof |
Cankarjevo (8. in 9. r) | SLJ | 29. 11. | 17. 1. | 11. 3. | Brigita Praznik Lokar |
Cankarjevo (6. in 7. r) | SLJ | 4. 4. | – | – | Brigita Praznik Lokar |
Cankarjevo (4. in 5. r) | SLJ | 4. 4. | – | – | Meta Demšar |
Cankarjevo (1. – 3. r) | SLJ | 4. 4. | – | – | Tinjana Golob Mrak |
Srefanovo (8. in 9. r) | FIZ | 15. 2. | 13. 4. | 13. 5. | Maja Ilar |
Cici Vesela šola (1. – 3. r) | Splošno | Rupar Jožica | |||
Vesela šola (7. – 9. r) | Splošno | 8. 3. | – | 12. 4. | Brigita Praznik Lokar |
Vegovo (6. – 9. r) (1. – 5. r) Medn. |
MAT | 16. 3. | 5. 4. | 22. 4. |
Breda Urankar Ivana Gregec Lojzka Lušin |
Logična pošast | MAT | 5. 5. | – | 20. 5. | Uroš Medar |
Matemček | MAT | 11. 11. | – | 26. 11. | Uroš Medar |
Razvedrilna matematika | MAT | 30. 11. | – | 25. 2. |
Uroš Medar Klavdija Planinšek |
Bober (4. in 5. r) Bober (6. – 9. r) |
RAČ | 7. – 18. 11 | – | 7. 1. |
Tanja Jankovič Lidija Pečar |
Kresnička 4. in 5. r Kresnička 6. in 7. r |
NAR | 6. 4. | – | – |
Lea Hatić Cankar Teja Zalar |
Dominikovo (Astronomija) 8. in 9. r | AST | 7. 12. | – | 14. 1. | Maja Ilar |
FLL 2022 SUPER E(nergija) | FLL | – | 7. 1. – 24. 2. | 11. 3. – 8. 4. | Uroš Medar, Lojzka Lušin, Eva Kunej, Mojca Vitez |
Zgodovina (8. in 9. r) | ZGO | 6. 12. | – | 9. 3. | Maja Gruden Smole |
Geografija (8. in 9. r) | GEO | 15. 11. | – | 1. 4. | Alen Grbec |
Konstruktorstvo in tehnologije obdelav | TIT | – | 31. 3. | 13. 5. | Oskar Težak |
Slovenska glasbena olimpijada | GUM | 9. 1. – 24. 2. | – | 4. 3. | Špela Pučko |
Bookworms | ANG | – | 30. 11. – 19. 4. | – | Barbara Križanec |
Slovenska bralna značka | SLJ | Do 2. 4. | Darja Roškar, učiteljice 1. – 5. r in učiteljice slovenščine | ||
Nemška bralna značka | NEM | 30. 11. – 19. 4. | Petra Ivetić Cerar | ||
Španska bralna značka | ŠPA | Tea Jelnikar | |||
Francoska bralna značka | FR | April | Nataša Mukaetova | ||
Mladi raziskovalci | Marec | – | 15. 5. | Darja Oven |
Športna tekmovanja:
Odbojka in odbojka na mivki |
Fantje |
Kaja Dereani |
Odbojka in odbojka na mivki |
Dekleta |
Kaja Dereani |
Nogomet |
NMD (najmlajši) |
Denis Divjak |
Nogomet |
Fantje |
Luka Sterle |
Atletika |
Vse kategorije |
Nataša Zupanc Kaja Dereani Lucija Zmajšek Mitja Uršič Jasna Lavrenčič Luka Sterle |
Košarka |
Dekleta, fantje |
Luka Sterle |
Ostali športi |
Vse kategorije |
Kaja Dereani, Mitja Uršič |
ŠPF (plesni festival) |
Vse kategorije |
Lucija Zmajšek |
Koordinator za RP |
Šolsko leto |
Kaja Dereani |
Zlati sonček, Krpan |
1. In 2. triada |
Anže Žun |
Ljubljanski maraton, Tek trojk |
Vse kategorije |
Lucija Zmajšek |
Rezultati tekmovanj
Ni zadetkov
Iskane strani ni mogoče najti. Poskusite z drugačnimi iskalnim nizom ali uporabite navigacijske menije.
Športni rezultati
Ni zadetkov
Iskane strani ni mogoče najti. Poskusite z drugačnimi iskalnim nizom ali uporabite navigacijske menije.