V središču mesta Ljubljane v soboto, 21. oktobra 2023, s pričetkom ob 12.45 uri. Start bo na Slovenski cesti, cilj pa na Kongresnem trgu. Več o sami prireditvi najdete na uradni spletni strani Ljubljanskega maratona.

Prijavljeni učenci od 1. do 9. razreda bodo šolske majice s številkami prejeli v šoli. Za odsotne učence bo prevzem številk možen na dan prireditve, prav tako bomo na voljo za dodatne informacije. Za učence od 1. do 5. razreda ob 12.15, od 6. do 9. razreda pa ob 13.15 pred vhodom v Maximarket.

Starši oddate svoje otroke na start (na Slovenski cesti) ob predpisani uri teka in jih po koncu prevzamete v cilju pri učiteljih (cona za prevzem bo urejena v izteku na Kongresnem trgu, zraven sidra – glej zemljevid spodaj).

Učenci tečejo sami, brez spremstva učiteljev. Na prireditvi so za otroke odgovorni starši.

Aktiv športnih pedagogov