Tekmovanja

Datumi tekmovanj
Naziv Predmet Datumi tekmovanj: Šolski koordinator
Šolsko Področno Državno

Logika  (6.–9. r.)

(1.–5. r.)

LOG 24. 9. 17. 10.

Neža Pevec

Jana Lipužič

Proteusovo (8., 9. r.) BIO 21. 10. 4. 12. Tatjana Keržan
Angleščina (8. r.) ANG 19. 10. 23. 11. Irena Lahajner
Angleščina (9. r.) ANG 12. 11. 20. 1. 16. 3. Nik Arcet
Preglovo (8., 9. r.) KEM 18. 1. 27. 3. Helena Drole
Diabetes (6.–9. r.) 16. 10. 21. 11. Mojca Škof
Cankarjevo (8., 9. r.) SLJ 17. 11. 14. 1. 13. 3. Brigita Praznik Lokar
Cankarjevo (6., 7. r.) SLJ 17. 11. Brigita Praznik Lokar
Cankarjevo (4., 5. r.) SLJ 17. 11. Tinjana Golob Mrak
Mehurčki (2.­–3. r.) SLJ 8. 4. Tinjana Golob Mrak
Stefanovo (8., 9. r.) FIZ 15. 4. 8. 5. Darja Oven
Cici Vesela šola (1.–3. r.) splošno   Rupar Jožica

Vegovo (6.–9. r.)

(1.–5. r.)

MAT 22. 4. 17. 4.

Breda Urankar

Ivana Gregec

Logična pošast MAT 3. 5. Ana Slabe
World Scolar Cup splošno Simon Zoretič Gajser
Razvedrilna matematika MAT 2. 12. 30. 1.

Neža Pevec

Patricija Fajdiga

Bober (4.–9. r.) RAČ 9.–13. 11. 18. 1.

Cunk Tamara

Lidija Pečar

Kresnička (4., 5. r.)

(6., 7. r.)

NAR 3. 2.

Alja Gašparut

Tatjana Keržan

Dominkovo (Astronomija) AST 3. 12. 9. 1. Helena Leskovar
Ustvarjamo z Lego Mindstorms (FLL) FLL dec.–jan. 7. 3.

Breda Urankar, Lojzka Lušin,

Tamara Cunk

Zgodovina (8., 9. r.) ZGO 8. 12. 2. 2. 20. 3. Maja Gruden Smole
Geografija (7.–9. r.) GEO 24. 11. 26. 1. 16. 4. Alen Grbec
Bookworms ANG jan.–mar. Nik Arcet
Slovenska bralna značka SLJ do 2. 4. Darja Roškar, učiteljice od 1. do 5. r. in učitelji slovenščine
Nemška bralna značka NEM februar Tanja Fajmut, Vanesa Doplihar
Španska bralna značka ŠPA Tea Jelnikar
Francoska bralna značka FR april Nataša Mukaetova
Srečanje mladih tehnikov TIT, OGU 15. 4. 7. 5. Ines Huber
Mladi čebelarji / Boštjan Sojer
Mladi raziskovalci / marec maj Darja Oven
Športna tekmovanja Odbojka in odbojka na mivki fantje Saša Engelman
Odbojka in odbojka na mivki dekleta Kaja Dereani
Nogomet NMD (najmlajši) Denis Divjak
Nogomet MDI (mlajši) Nataša Zupanc
Nogomet SDI (starejši) Nataša Zupanc
Atletika vse kategorije Nataša Zupanc, Sašo Engelman, Ramovš Oršič, Luka Sterle
Košarka dekleta Luka Sterle
Košarka dečki – vse kategorije Denis Divjak, Luka Sterle
Streljanje Barbara Ramovš Oršič
Ostali športi vse kategorije Sašo Engelman
Koordinator za RP šolsko leto Kaja Dereani
Šp. Prog. Zlati sonček Kaja Dereani
Krpan Kaja Dereani

 

Rezultati tekmovanj

Rezultati področnega tekmovanja FLL

Ekipa Znanjejede sovice je v soboto, 15. 5. 2021, na področnem tekmovanju FLL v Celju osvojila bronasto priznanje.

Ekipo so sestavljali:

Eva Žiher, 8. a 

Manica Barborič, 8. a 

Žiga Benedik, 8. c 

Maj Pašić Kočar, 8. c 

David Mihelič, 9. a.

Timophey Lerner, 9. b 

ČESTITKE EKIPI! Breda Urankar

Rezultati državnega tekmovanja iz matematike

Srebrno Vegovo priznanje so osvojili:

6. razred: Marcel Juršič, Jakob Tušek in Leon Smrekar Voskobojnik.

7. razred: Miha Jelinčič.

8. razred: Manja Brecl in  Andraž Kastelec.

Zlato Vegovo priznanje so osvojili:

5. razred: Taj Birk.

8. razred: Žiga Benedik in Erika Košuta Robba.

ČESTITKE VSEM!

Rezultati šolskega in državnega tekmovanja iz znanja fizike za Stefanova priznanja

Dobitniki priznanj so:

8. razred

  1. Žiga Benedik, BRONASTO IN SREBRNO PRIZNANJE
  2. Dante Lampreht Zenzerović, BRONASTO IN SREBRNO PRIZNANJE
  3. Manja Brecl, BRONASTO IN SREBRNO PRIZNANJE
  4. Anže Jaklič, BRONASTO IN SREBRNO PRIZNANJE
  5. Maj Pašić Kočar, BRONASTO PRIZNANJE

9. razred

  1. Jošt Krejan, BRONASTO IN SREBRNO PRIZNANJE
  2. Ana Patricija Habič, BRONASTO IN SREBRNO PRIZNANJE
  3. Gal Hafner, BRONASTO PRIZNANJE
  4. Živa Juvan, BRONASTO PRIZNANJE
  5. Naja Švalj, BRONASTO PRIZNANJE

Vsem čestitamo!

Aktiv fizikov

Športni rezultati

Ni zadetkov

Iskane strani ni mogoče najti. Poskusite z drugačnimi iskalnim nizom ali uporabite navigacijske menije.

Dostopnost