Govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure, 1.–5. razred
UČITELJICA Razrednik Prostor DAN URA

Eva KUNEJ/

Jožica MEDVED

1. a Mirna sobica sreda 8.20

Tinjana GOLOB MRAK/

Hana KUMAR

1. b Mirna sobica četrtek 12.10

Tanja JANKOVIČ/

Alma KERNC MIŠJAK

1. c Mirna sobica ponedeljek 13.00
Katja PICULIN ŽLOGAR 2. a Mirna sobica torek 10.30
Ivana GREGEC 2. b Mirna sobica torek 11.20
Lili FERKO 2. c Mirna sobica četrtek 11.20
Irena DEČMAN 3. a Mirna sobica torek 11.20
Simona KOPRIVC 3. b 240 ponedeljek 10.30
Lili PRAZNIK 3. c 239 sreda 11.20
Maja HRIBAR 3. d 241 torek 10.30
Romana SLATINEK 4. a Mirna sobica četrtek 10.30
Jana LIPUŽIČ 4. b Mirna sobica ponedeljek 11.20
Klavdija PLANINŠEK 4. c Mirna sobica torek 10.30
Ana SLABE 5. a 251 ponedeljek 9.10
Lea HATIĆ CANKAR 5. b 256 sreda 11.20
Zvezdana KUHAR 5. c 250
Meta DEMŠAR 5. d 249 torek 10.30
Romana BLAŽEVIČ ARKO gum Mirna soba
Mojca VITEZ NIP, TJA, OPB Mirna soba
Uroš MAROLT OPB, NIP, špo Mirna soba četrtek 12.10
Anita STEPANČIČ OPB 1. c Mirna soba
Marjeta JELOVŠEK OPB 2. c Mirna soba
Tea LIKAR OPB 2. b Mirna soba sreda 12.55
Maruša MOKOREL OPB 5. ad Mirna soba
Žarko MAKIVIĆ OPB, špo 2. a Mirna soba
Marta ZAJC DIF., OPB 5. r Mirna soba sreda 10.30
 Jan LESKOVEC OPB 3. b Mirna soba
 Jožica RUPAR OPB 1. b Mirna soba torek 16.00
 Gea SAJE OPB 3. c Mirna soba
Katja SIEGL ŠTANGELJ OPB 3. d Mirna soba
Anže ŽUN OPB 4. c Mirna soba torek 11.00
Nataša UDOVČ OPB 3. a Mirna soba četrtek 13.00
Kristina SICHERL OPB 4. a Mirna soba ponedeljek 11.20
Urška ZAJC KNEZ OPB 5. bc Mirna soba torek 12.55
Neja ZALOŽNIK OPB 4. b Mirna soba torek 11.45

 

Dopoldanske govorilne ure, 6.–9. razred
Učitelj Poučuje Razrednik Dan

Ura

(45 minut)

Prostor Popoldan – četrtek
Alen Grbec GEO, FIK 7.b torek 9.10 179 17.00
Anamarija Cvelbar LUM, LS ponedeljek 11.20 LUM 17.00
Andreja Hazabent TJA dogovor dogovor pisarna 17.00
Barbara Križanec TJA 6.a sreda 11.20 178 17.00
Breda Urankar MAT 9.a četrtek 10.30 132 17.00
Brigita Praznik Lokar SLJ, ZGO sreda 10.30 180 17.00
Dajana Trifunović SLJ, Slovene sreda 8.20 131 17.00
Darja Oven MAT petek 9.10 129 17.00
Darija Mežnar Steklasa TJA, SLJ četrtek 9.10 173 17.00
Eva Zore SLJ, TJA, GKL, RAD 7.c sreda 7.30 166 17.00
Helena Drole KEM, NAR, POK torek 10.30 133 17.00
Irena Lahajner TJA 6.d četrtek 9.10 172 17.00
Janja Uršič TIT 8.b ponedeljek 11.20 126 17.00
Kaja Dereani ŠPO 8.a ponedeljek 9.10 kab. šp. 17.00
Karmen Bizjak Merzel SLJ 9.d torek 10.30 171 17.00
Lidija Pečar MAT, Roid sreda 9.10 205 17.00
Lucija Zmajšek ŠPO, ŠSP, Ples torek 10.30 kab. šp. 17.00
Luka Sterle ŠPO, IŠPN 9.b torek 11.20 kab. šp. 17.00
Maja Gruden Smole ZGO, DKE 9.c torek 11.20 144 17.00
Mala Ilar MAT, FIZ petek 13.00 360 17.00
Melita Plešnik SLJ 6.b sreda 8.20 170 17.00
Mitja Smrekar TIT, NTE, OGL ponedeljek 11.20 zb. 1 17.00
Mitja Uršič ŠPO torek 11.20 kab. šp. 17.00
Nataša Klun MAT ponedeljek 10.30 169 17.00
Nataša Mukaetova FI3, OPB, NFR ponedeljek 13.00 zb. 2
Nataša Zupanc ŠPO, ŠZZ 7.a torek 11.20 kab. šp. 17.00
Oskar Težak TIT, UBE, MME, RO 7.d ponedeljek 11.20 146 17.00
Simon Zoretič Gajser GEO torek 10.30 zb. 3 16.00
Špela Pučko GUM, Music sreda 10.30 115 17.00
Tadeja Galonja DKE četrtek 10.30 zb. 3 16.00
Tatjana Keržan NAR, BIO 8.c ponedeljek 10.30 145 17.00
Tea Jelnikar TJA, ŠI, medn. torek 9.10 369 16.00
Teja Zalar GOS, NAR 6.c torek 9.10 155 17.00
Tina Starec Klobasa TJA četrtek 11.20 129 17.00
Uroš Medar MAT, FIZ četrtek 10.30 130 17.00
Žan Jovišič TJA 8.d četrtek 10.30 127 17.00
Mojca Škof GOS, NAR torek 9.10 155 17.00
Popoldanske govorilne ure

7Prosimo, da predhodno preverite, če je učitelj na dan, ko so govorilne ure, prisoten na šoli.

 

 

1.–5. razred

6.–9. razred

SEPTEMBER / /
OKTOBER 13. 10. 2022 13. 10. 2022
NOVEMBER 17. 11. 2022 17. 11. 2022
DECEMBER 15. 12. 2022 15. 12. 2022
JANUAR / 12. 1. 2023
FEBRUAR 23. 2. 2023 23. 2. 2023
MAREC 16. 3. 2023  16. 3. 2023
APRIL / 13. 4. 2023
MAJ 11. 5. 2023  11. 5. 2023
JUNIJ / /
Dostopnost