Počitniški programi

AKTIVNE POČITNICE v organizaciji CŠOD – Centra šolskih in obšolskih dejavnosti
Počitniško varstvo MOL

Poletne počitnice v Ljubljani 2021

Poletne počitnice v Ljubljani 2021 v organizaciji Zveze prijateljev mladine.

Počitniško varstvo Mala ulica

Javni zavod Mala ulica letos ponuja počitniško varstvo za otroke od 1. do 5. razreda v družinskem centru Mala ulica, na Vrtišču (vrt na Rakovi jelši) in v gozdu (Krajinski park Tivoli, Rožnik in Šišenski hrib).

Subvencionirana cena počitniškega varstva je 80 €/teden, vsak teden pa je na voljo tudi 12 brezplačnih mest v počitniškem varstvu na treh lokacijah. Varstvo vključuje tri obroke dnevno in poteka od 7.30 do 16. ure.

Starši  prijavijo otroka po spletu, v primeru, da želijo brezplačno varstvo zaradi brezposlenosti/več otrok v družini/težje ekonomske situacije, to zapišejo v opombe na prijavnici.

Več na spletni strani:  https://www.malaulica.si/sl/varstvo/#pocitnisko-varstvo ali po e-pošti info@malaulica.si .

Poletne prostovoljske aktivnosti za mlade
Če želiš počitnice preživeti na drugačen način,
prispevati svoj delček za boljši svet
in se srečati z vrstniki,
ki jim ni težko pomagati drugim,
te Slovenska filantropija vabi v prostovoljstvo.