Urejamo

Prenova šolske kuhinje

Zaradi dotrajanosti in napredka tehnike smo v tem šolskem letu prenovili šolsko kuhinjo. S prenovo smo izboljšali prostorske, delavne, varnostne in sanitarne razmere. Novo šolsko jedilnico je svečano otvoril župan Mestne občine Ljubljana, g. Janković. zapisala ga....

Otvoritev kipa sovice

Učenca Jakob Kunaver in Marko Hemler sta oblikovala kip sovice, ki že krasi zelenico pred šolo. Na projektu sta sodelovala dve šolski leti. Mentorja: Franc Žurman in Rado Čepič

Bele vrtnice Ljubljana

Turistična organizacija Ljubljana je donirala vrtnice Ljubljana. Vrtnice so bile lansko leto uspešno posajene in že cvetijo v vsem svojem sijaju. Mentorica: ga. Nataša Udovč

Permakulturni vrt

Začeli smo s sajenjem v visoke grede na šolskem vrtu. Upamo, da bo naš permakulturni vrt postal dodatna učilnica, kjer se bodo naši učenci veliko naučili o zdravem življenju in vrtnarjenju.