V petek, 22. 3. 2024, se odpravljamo na športni dan, in sicer drsanje v Tivoliju. Na drsališču bomo aktivni od 8:30 do 10:30.

Cena vstopnice je 4 eur, izposoja drsalk 4 eur. OBVEZNA je uporaba čelade (lastna smučarska ali kolesarska čelada). Kdor čelade ne bo imel, ne bo smel drsat! Možna je izposoja šolske čelade, in sicer v četrtek med glavnim odmorom v veliki telovadnici.

Do Tivolija se bomo odpravili z avtobusom (št. 8), nazaj pa peš do šole. Peš bomo šli tudi v primeru dežja, tako da je priporočljiva vetrovka/anorak/dežnik. Učenci lahko prinesejo svojo Urbano, v kolikor je nimajo bomo prevoz pokrili s šolsko urbano in prišteli h končni ceni.

Športni dan bomo zaključili med 12:00 in 12:30 (kosilo ipd.).

LOGISTIKA POTI:

• 7. AB zbor in prevzem malice ob 7:20, štart avtobusa ob 7:43 na postaji Stožice – smer center,
  • 7. CD zbor in prevzem malice ob 7:30, štart avtobusa ob 7.59 na postaji Stožice – smer center.

Športni pozdrav, aktiv športnikov